Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Puchar Śląska ODWOŁANY !!!
#1
Zapraszam na Finał Pucharu Śląska  Big Grin
Zawody rozpoczynamy o godzinie 9 rano w dniu 7 października i przypomnę to jest ostatnia walka o Puchar Śląska a dostanie go ten zawodnik zgodnie z Regulaminem zawodów który "zdobędzie największą ilość punktów liczonych jako suma najlepszego wyniku zawodnika spośród uzyskanych w kategorii Broń Długa i najlepszego wyniku spośród uzyskanych w kategorii Broń Krótka uwzględniając wszystkie edycje Pucharu Śląska w 2023 r." 
Jest paru pretendentów i będziemy im mocno kibicować.
Jak zawsze będą atrakcyjne nagrody, o których wkrótce napiszę.
Jak się zgłaszać do zawodów ?
Ano bardzo prosto albo tutaj w tym wątku albo do mnie na priv albo mailem na adres cpzawody@gmail.com

   
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Reply
#2
Zapisy rozpoczęte i pierwsi zgłaszający już są wpisani.
Pamiętajcie Regulamin zawodów znajdziecie pod tym linkiem:
https://celpal.org/?strona=regulam&idz=3...Fina%C5%82
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Reply
#3
Cześć , proszę zapisz mnie Darku na wszystkie konkurencje pistoletowe czyli Mariette , Donald Malson, Kuchenreuter ,Pułaski no i Remington , jeżeli mogę prosić to fajnie by było tak strzelać żeby zapełnić sobie cały dzień i się nie spocić Smile , więc poproszę zmiany tak abym miał przerwę po każdym strzelaniu , oczywiście jeżeli to możliwe , no i obiad też dla mnie zamówić proszę , Do zobaczenia!
Reply
#4
Jesteś dopisany Smile
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Reply
#5
Z wielką przykrością informuję, że Puchar Śląska Finał został z przyczyn organizacyjnych (konflikt zawodów) odwołany Sad
Niestety wynikło to nieporozumienie częściowo z mojej winy nie dopilnowałem tego by informacja o naszych zawodach dotarła do właścicieli strzelnicy i nastąpiło zderzenie dwóch zawodów i to finałowych Sad
Na finale Speed Steel jest zgłoszonych 120 zawodników i musimy im ustąpić pola.
Przepraszam za zaistniałą sytuację a Finał Pucharu Śląska rozegramy albo 18 listopada albo w styczniu w zależności od Waszej chęci.
Niestety mamy za małą strzelnicę na dwie tak poważne imprezy.
Lorenz .54", Podewils-Lindner .56" i inne
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)